INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sofia Sewing vs. Fiona Codino - Vzájemné zápasy
11.11.18 | 1. kolo kval. | Sofia Sewing | Fiona Codino | 6-3, 7-66 | detail zápasu | Norman | tvrdý |
Sofia Sewing form & Fiona Codino form
Sofia Sewing - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - skreč | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
08.06.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Fiona Codino - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.22 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 3-6, 3-6 | detail zápasu |