ZÁPAS
23.02.23 | 2. kolo | Sofia Rocchetti | Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sofia Rocchetti | Rebeka Antal | |
1. podání % | 35/50 (70%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/15 (47%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 28/36 (78%) | 21/50 (42%) |
Vyhrané body celkem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sofia Rocchetti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Rocchetti | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofia Rocchetti | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sofia Rocchetti | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
26.01.05, 19 Let
26.01.05, 19 Let
Sofia Rocchetti vs. Rebeka Antal - Vzájemné zápasy
23.02.23 | 2. kolo | Sofia Rocchetti | Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sofia Rocchetti form & Rebeka Antal form
Sofia Rocchetti - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Paoletti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 2-0, Maria Jose Portillo Ramirez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ana Candiotto | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
02.09.23 finále | vs. Iva Primorac | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.23 semifinále | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Rebeka Antal - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Tyra Lithiby | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Iris Zbranca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-73, 6-3, 12-10 | detail zápasu |