ZÁPAS
09.09.19 | 2. kolo kval. | Sofia Milatova | Stephanie Judith Visscher | 3-6, 6-1, 12-10 | W25 St. | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sofia Milatova | Stephanie Judith Visscher | |
1. podání % | 24/62 (39%) | 49/69 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/24 (71%) | 22/49 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/38 (37%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 37/69 (54%) | 31/62 (50%) |
Vyhrané body celkem | 68/131 (52%) | 63/131 (48%) |
Dvojchyby | 9 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sofia Milatova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Sofia Milatova | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Sofia Milatova | 2-2 | |
0-0, 15-30 | ||
2-3 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0 | ||
Sofia Milatova | 3-3 | |
3-4 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-0 | ||
Sofia Milatova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Milatova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Milatova | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Sofia Milatova | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 5-5, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9, 9-10, 10-10 | ||
12-10 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sofia Milatova vs. Stephanie Judith Visscher - Vzájemné zápasy
01.02.21 | 2. kolo kval. | Stephanie Judith Visscher | Sofia Milatova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
09.09.19 | 2. kolo kval. | Sofia Milatova | Stephanie Judith Visscher | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | W25 St. | antuka |
Sofia Milatova form & Stephanie Judith Visscher form
Sofia Milatova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |
Stephanie Judith Visscher - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | detail zápasu |