ZÁPAS
28.03.21 | 1. kolo kval. | So-Ra Lee | Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
So-Ra Lee vs. Maria Navarro Oliva - Vzájemné zápasy
28.03.21 | 1. kolo kval. | So-Ra Lee | Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
So-Ra Lee form & Maria Navarro Oliva form
So-Ra Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Maria Navarro Oliva - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Raphaelle Leroux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Victoria Rodriguez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Campana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sujin Lee | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Carolyn Ansari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emma Staker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Madeleine Jessup | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 7-69, 4-6, 3-6 | detail zápasu |