ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Sina Herrmann | Lucie Petruzelova | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
30.08.02, 21 Let
30.08.02, 21 Let
Sina Herrmann vs. Lucie Petruzelova - Vzájemné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Sina Herrmann | Lucie Petruzelova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Sina Herrmann form & Lucie Petruzelova form
Sina Herrmann - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Lucie Petruzelova - poslední zápasy
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | detail zápasu |