ZÁPAS
29.10.20 | 2. kolo | Sina Herrmann | Darja Semenistaja | 4-6, 7-64, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sina Herrmann | Darja Semenistaja | |
1. podání % | 66/105 (63%) | 69/101 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/66 (64%) | 45/69 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/39 (54%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 48/101 (48%) | 42/105 (40%) |
Vyhrané body celkem | 111/206 (54%) | 95/206 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Sina Herrmann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sina Herrmann vs. Darja Semenistaja - Vzájemné zápasy
29.10.20 | 2. kolo | Sina Herrmann | Darja Semenistaja | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Sina Herrmann form & Darja Semenistaja form
Sina Herrmann - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Alice Rame | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Darja Semenistaja - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu |