ZÁPAS
02.05.19 | 2. kolo | Simona Waltert | Aya El Sayed | 6-2, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Simona Waltert | Aya El Sayed | |
1. podání % | 35/51 (69%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/35 (66%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/16 (38%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 31/44 (70%) | 22/51 (43%) |
Vyhrané body celkem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aya El Sayed | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Aya El Sayed | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Aya El Sayed | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Aya El Sayed | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Simona Waltert | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aya El Sayed | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Aya El Sayed | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Aya El Sayed | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Aya El Sayed | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Simona Waltert | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
31.05.01, 22 Let
31.05.01, 22 Let
Simona Waltert vs. Aya El Sayed - Vzájemné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Simona Waltert | Aya El Sayed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Simona Waltert form & Aya El Sayed form
Simona Waltert - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Aya El Sayed - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Jana Elgebily | - Aya El Sayed - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.01.21 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | detail zápasu |