ZÁPAS
31.05.21 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Danielle Daley | 6-3, - skreč | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simona Ogescu vs. Danielle Daley - Vzájemné zápasy
31.05.21 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Danielle Daley | 6-3, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Simona Ogescu form & Danielle Daley form
Simona Ogescu - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 čtvrtfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Danielle Daley - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - skreč | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu |