Taliansko
02.01.02, 22 Let
02.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
07.04.99, 24 Let
07.04.99, 24 Let
Anita Pedulla vs. Silvia Saccani - Vzájemné zápasy
24.11.18 | 1. kolo kval. | Silvia Saccani | Anita Pedulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Solarino | koberec |
Anita Pedulla form & Silvia Saccani form
Anita Pedulla - poslední zápasy
Solarino - koberec | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Annalisa Calandra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
07.11.16 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Silvia Saccani - poslední zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Aline Thommen | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Yasmina El Sayed | 6-76, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
25.11.18 kvalifik. | vs. Mariella Minetti | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Anita Pedulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Serena Gugnali | 7-5, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Maria Zotova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Shrishti Daas | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Elena Griessner | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |