ZÁPAS
08.05.19 | 1. kolo | Shiho Akita | Su Jeong Jang | 6-4, 2-6, 6-3 | W60 Fukuoka | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Shiho Akita | Su Jeong Jang | |
1. podání % | 50/85 (59%) | 70/102 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/50 (62%) | 38/70 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/35 (31%) | 10/32 (31%) |
Vyhrané break-bally | 8/17 (47%) | 7/11 (64%) |
Vyhrané body z returnu | 54/102 (53%) | 43/85 (51%) |
Vyhrané body celkem | 96/187 (51%) | 91/187 (49%) |
Dvojchyby | 14 | 5 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shiho Akita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shiho Akita | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shiho Akita | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shiho Akita | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shiho Akita | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shiho Akita | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shiho Akita | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shiho Akita | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shiho Akita | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shiho Akita | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shiho Akita vs. Su Jeong Jang - Vzájemné zápasy
08.05.19 | 1. kolo | Shiho Akita | Su Jeong Jang | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | W60 Fukuoka | koberec |
24.03.19 | 1. kolo kval. | Shiho Akita | Su Jeong Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Kofu | tvrdý |
10.05.16 | 1. kolo | Shiho Akita | Su Jeong Jang | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Fukuoka | tráva |
Shiho Akita form & Su Jeong Jang form
Shiho Akita - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - skreč | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu |
Su Jeong Jang - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | detail zápasu |