ZÁPAS
09.03.21 | kvalifik. | Shelly Bereznyak | Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Shelly Bereznyak | Ivana Sebestova | |
1. podání % | 48/78 (62%) | 42/69 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/48 (56%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/30 (47%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 39/69 (57%) | 37/78 (47%) |
Vyhrané body celkem | 80/147 (54%) | 67/147 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shelly Bereznyak | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shelly Bereznyak | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shelly Bereznyak | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Shelly Bereznyak | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shelly Bereznyak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Shelly Bereznyak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shelly Bereznyak | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shelly Bereznyak | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shelly Bereznyak | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shelly Bereznyak | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shelly Bereznyak | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shelly Bereznyak vs. Ivana Sebestova - Vzájemné zápasy
09.03.21 | kvalifik. | Shelly Bereznyak | Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Shelly Bereznyak form & Ivana Sebestova form
Shelly Bereznyak - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - skreč | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ivana Sebestova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu |