Kazachstán
18.07.02, 21 Let
18.07.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.01.00, 24 Let
19.01.00, 24 Let
Diyora Alzhanova vs. Shakhzoda Asimova - Vzájemné zápasy
25.09.17 | kvalifik. | Shakhzoda Asimova | Diyora Alzhanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Diyora Alzhanova form & Shakhzoda Asimova form
Diyora Alzhanova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Yuliya Klimova | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 1-0, Tamara Cherkassova - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Sofiya Chursina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Andreyuk | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Gulsina Khalimullina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Bichurina | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Gulsina Khalimullina | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 kvalifik. | vs. Shakhzoda Asimova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Shakhzoda Asimova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Varvara Bernovich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Svetlana Samardzic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Mrdovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Sofia Sokhetskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Tatiana Ovechkina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Diyora Alzhanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Alina Zubkova | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Yuliya Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu |