ZÁPAS
14.03.23 | kvalifik. | Sevil Yuldasheva | Eleanor Baglow | 4-6, 6-4, 10-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sevil Yuldasheva | Eleanor Baglow | |
1. podání % | 42/77 (55%) | 40/74 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/42 (55%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/35 (51%) | 10/34 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 39/74 (53%) | 36/77 (47%) |
Vyhrané body celkem | 80/151 (53%) | 71/151 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sevil Yuldasheva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Eleanor Baglow | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Eleanor Baglow | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sevil Yuldasheva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sevil Yuldasheva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Eleanor Baglow | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Sevil Yuldasheva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Eleanor Baglow | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sevil Yuldasheva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sevil Yuldasheva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Eleanor Baglow | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sevil Yuldasheva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Eleanor Baglow | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Sevil Yuldasheva | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
24.02.02, 22 Let
24.02.02, 22 Let
Sevil Yuldasheva vs. Eleanor Baglow - Vzájemné zápasy
14.03.23 | kvalifik. | Sevil Yuldasheva | Eleanor Baglow | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sevil Yuldasheva form & Eleanor Baglow form
Sevil Yuldasheva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Eleanor Baglow - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |