ZÁPAS
06.11.17 | 1. kolo | Serena Gugnali | Silvia Saccani | 5-7, 6-3, 7-60 | Ortisei | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Serena Gugnali | Silvia Saccani | |
1. podání % | 54/106 (51%) | 78/134 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/54 (67%) | 45/78 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/52 (46%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané break-bally | 8/22 (36%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 68/134 (51%) | 46/106 (43%) |
Vyhrané body celkem | 128/240 (53%) | 112/240 (47%) |
Dvojchyby | 11 | 9 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
04.09.98, 25 Let
04.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
07.04.99, 25 Let
07.04.99, 25 Let
Serena Gugnali vs. Silvia Saccani - Vzájemné zápasy
06.11.17 | 1. kolo | Serena Gugnali | Silvia Saccani | 5-7, 6-3, 7-60 | detail zápasu | Ortisei | tvrdý I. |
Serena Gugnali form & Silvia Saccani form
Serena Gugnali - poslední zápasy
Imola - koberec | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Federica Trevisan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo | vs. Silvia Saccani | 5-7, 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Giorgia Testa | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Viserba - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Viserba - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Chiara Volejnicek | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Silvia Saccani - poslední zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Aline Thommen | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Yasmina El Sayed | 6-76, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
25.11.18 kvalifik. | vs. Mariella Minetti | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Anita Pedulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Serena Gugnali | 7-5, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Maria Zotova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Shrishti Daas | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Elena Griessner | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |