Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.05.06, 17 Let
10.05.06, 17 Let
Selina Dal vs. Dilara Okur - Vzájemné zápasy
19.06.22 | 1. kolo kval. | Selina Dal | Dilara Okur | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Selina Dal form & Dilara Okur form
Selina Dal - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 4-0, Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Yufei Ren | 6-77, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Laura Samsonova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Ksenia Efremova | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Stefania Bojica | 1-0, Stefania Bojica - skreč | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Manal Ennaciri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Dilara Okur - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofiya Volkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Maria Ciolan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Luise Reisel | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-0, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lara Russiniello | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 3-6, 1-0, - Dilara Okur - skreč | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Rebecca Frant | 6-72, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofiia Suslova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | detail zápasu |