ZÁPAS
20.01.20 | 2. kolo kval. | Selin Lidya Sepken | Briana Szabo | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
15.08.03, 20 Let
15.08.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Selin Lidya Sepken vs. Briana Szabo - Vzájemné zápasy
20.01.20 | 2. kolo kval. | Selin Lidya Sepken | Briana Szabo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Selin Lidya Sepken form & Briana Szabo form
Selin Lidya Sepken - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Briana Szabo - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ashton Bowers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Leslie Rose | 4-1, Leslie Rose - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Kateryna Lazarenko | Kateryna Lazarenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 3-1, Nina Danisova - skreč | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alicja Formella | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 0-2, - Briana Szabo - skreč | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 1-6 | detail zápasu |