ZÁPAS
17.03.19 | 1. kolo kval. | Sarah-Rebecca Sekulic | Masa Jovanovic | 7-64, 6-1 | W25 Canberra | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Masa Jovanovic - Vzájemné zápasy
17.03.19 | 1. kolo kval. | Sarah-Rebecca Sekulic | Masa Jovanovic | 7-64, 6-1 | detail zápasu | W25 Canberra | antuka |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Masa Jovanovic form
Sarah-Rebecca Sekulic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Masa Jovanovic - poslední zápasy
W60 Playford - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.18 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
10.03.18 semifinále | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.18 čtvrtfinále | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - skreč | detail zápasu |