ZÁPAS
09.05.21 | 1. kolo kval. | Sarah Lisa Aubertin | Caterina Odorizzi | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tunisko
28.08.02, 21 Let
28.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
01.04.02, 22 Let
01.04.02, 22 Let
Sarah Lisa Aubertin vs. Caterina Odorizzi - Vzájemné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Sarah Lisa Aubertin | Caterina Odorizzi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Sarah Lisa Aubertin form & Caterina Odorizzi form
Sarah Lisa Aubertin - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Aaliyah Hohmann | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kendra Bunch | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jade Bornay | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-4, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Rina Saigo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Cosima Trinity Calinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.20 kvalifik. | vs. Olympe Lancelot | Olympe Lancelot - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Amal Gati | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Caterina Odorizzi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. K Derhem | K Derhem - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | detail zápasu |