ZÁPAS
04.04.19 | 2. kolo | Sarah Lee | Yasmine Mansouri | 6-3, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sarah Lee | Yasmine Mansouri | |
1. podání % | 37/49 (76%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/37 (78%) | 17/24 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/12 (25%) | 6/27 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/51 (55%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkem | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sarah Lee | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah Lee | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah Lee | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sarah Lee | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sarah Lee | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah Lee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah Lee | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yasmine Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sarah Lee vs. Yasmine Mansouri - Vzájemné zápasy
04.04.19 | 2. kolo | Sarah Lee | Yasmine Mansouri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Sarah Lee form & Yasmine Mansouri form
Sarah Lee - poslední zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.19 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Yasmine Mansouri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julie Armingol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu |