ZÁPAS
01.07.20 | 1. kolo | Sara Tomic | Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sara Tomic vs. Olivia Tjandramulia - Vzájemné zápasy
01.07.20 | 1. kolo | Sara Tomic | Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Sara Tomic form & Olivia Tjandramulia form
Sara Tomic - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
28.06.20 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Olivia Tjandramulia - poslední zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |