ZÁPAS
28.01.21 | 1. kolo kval. | Sara Suchankova | Chantal Sauvant | 1-6, 6-3, 13-11 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
07.03.03, 21 Let
07.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sara Suchankova vs. Chantal Sauvant - Vzájemné zápasy
28.01.21 | 1. kolo kval. | Sara Suchankova | Chantal Sauvant | 1-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sara Suchankova form & Chantal Sauvant form
Sara Suchankova - poslední zápasy
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 3-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Daria Shadchneva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Iva Sepa | 6-0, 0-6, 7-62 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Eva Gartseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Maria Golovina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Mila Masic | 6-74, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 5-2, Camilla Gennaro - skreč | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Neradova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 4-0, Eszter Meri - skreč | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Chantal Sauvant - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | detail zápasu |