ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Sara Gambogi | Benedetta Ortenzi | 6-0, 6-1 | W25 Sezze | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
13.11.02, 21 Let
13.11.02, 21 Let
Sara Gambogi vs. Benedetta Ortenzi - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Sara Gambogi | Benedetta Ortenzi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Sezze | antuka |
Sara Gambogi form & Benedetta Ortenzi form
Sara Gambogi - poslední zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Benedetta Ortenzi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 1-6, - Benedetta Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Antonia Aragosa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Najzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sabrina Tolstova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Svea Voigt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Canturk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-0, 0-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Agnieszka Olszewska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |