ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Sara Cakarevic | Kseniya Yersh | 6-1, 6-2 | W25 Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sara Cakarevic | Kseniya Yersh | |
1. podání % | 21/45 (47%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/21 (86%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Cakarevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sara Cakarevic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sara Cakarevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sara Cakarevic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sara Cakarevic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Cakarevic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Sara Cakarevic vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Sara Cakarevic | Kseniya Yersh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Minsk | antuka |
Sara Cakarevic form & Kseniya Yersh form
Sara Cakarevic - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detail zápasu |