ZÁPAS
06.06.22 | kvalifik. | Sara Cakarevic | Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | W60 Biarritz | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sara Cakarevic vs. Alexandra Osborne - Vzájemné zápasy
06.06.22 | kvalifik. | Sara Cakarevic | Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W60 Biarritz | antuka |
Sara Cakarevic form & Alexandra Osborne form
Sara Cakarevic - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexandra Osborne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |