Sapfo Sakellaridi/Vasanti Shinde vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith 12.04.2024

Sapfo Sakellaridi/Vasanti Shinde vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith 12.04.2024 - W35 Santa Margherita di Pula | porovnání

ZÁPAS

12.04.24semifináleSapfo Sakellaridi/Vasanti Shinde Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith 6-4, 6-1 Italy W35 Santa antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Sapfo Sakellaridi
Grécko
01.04.03, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Gruzínsko
12.01.89, 35 Let







Sofia Shapatava
Vasanti Shinde
India
15.02.97, 27 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Veľká Británia
14.07.84, 39 Let




Emily Webley-Smith
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sapfo Sakellaridi/Vasanti Shinde vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - Vzájemné zápasy

12.04.24semifináleSapfo Sakellaridi/Vasanti ShindeSofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 6-1 detail zápasuItaly W35 Santa antuka

Sapfo Sakellaridi form & Sofia Shapatava form

Sapfo Sakellaridi/Vasanti Shinde - poslední zápasy

Italy W35 Santa - antuka
14.04.24
finále
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Aurora Zantedeschi6-3, 4-6, 9-11 prohradetail zápasu
12.04.24
semifinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 6-1 výhradetail zápasu
11.04.24
čtvrtfinále
vs. Melania Delai/Camilla Gennaro7-60, 6-3 výhradetail zápasu

Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - poslední zápasy

Italy W35 Santa - antuka
12.04.24
semifinále
vs. Sapfo Sakellaridi/Vasanti Shinde4-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.04.24
čtvrtfinále
vs. Anna Bochoradze/Nia Gelashvili6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W35 Santa - antuka
04.04.24
čtvrtfinále
vs. Lucie Havlickova/Lisa Pigato3-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
03.04.24
1. kolo
vs. Enola Chiesa/Ziva Falkner Enola Chiesa/Ziva Falkner - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Italy W35 Santa - antuka
29.03.24
čtvrtfinále
vs. Anouk Koevermans/Eva Vedder2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy W35 Solarino - koberec
15.03.24
semifinále
vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka3-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.03.24
čtvrtfinále
vs. Daria Khomutsianskaya/Ekaterina Maklakova3-6, 6-4, 10-1 výhradetail zápasu
13.03.24
1. kolo
vs. Julie Adele Bedard/Emily Meng6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W35 Solarino - koberec
07.03.24
čtvrtfinále
vs. Martyna Kubka/Chia Yi Tsao3-6, 6-77 prohradetail zápasu
05.03.24
1. kolo
vs. Mariya Kostyuk/Katrina Scott6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W35 Antalya - antuka
23.02.24
semifinále
vs. Martha Matoula/Dimitra Pavlou6-2, 6-76, 7-10 prohradetail zápasu
22.02.24
čtvrtfinále
vs. Oleksandra Oliynykova/Anastasiya Soboleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
20.02.24
1. kolo
vs. Ayla Aksu/Ena Kajevic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W35 Antalya - antuka
17.02.24
čtvrtfinále
vs. Nuria Brancaccio/Tara Wurth2-6, 3-6 prohradetail zápasu
16.02.24
1. kolo
vs. Lucie Havlickova/Tereza Kucerova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W35 Antalya - antuka
06.02.24
1. kolo
vs. Anastasia Zolotareva/Rada Zolotareva1-6, 5-7 prohradetail zápasu
USA W35 Naples - antuka
17.01.24
1. kolo
vs. Rasheeda Mcadoo/Anna Sinclair Rogers3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
17.11.23
finále
vs. Angelica Moratelli/Lisa Pigato3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.11.23
semifinále
vs. Samira De Stefano/Virginia Ferrara5-7, 6-1, 10-6 výhradetail zápasu
15.11.23
čtvrtfinále
vs. Ayumi Koshiishi/Sara Milanese6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
08.11.23
čtvrtfinále
vs. Linda Klimovicova/Julie Struplova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
03.11.23
semifinále
vs. Jessie Aney/Lena Papadakis7-64, 6-71, 4-10 prohradetail zápasu
02.11.23
čtvrtfinále
vs. Diletta Cherubini/Laura Hietaranta7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W60 Prague - antuka
31.08.23
čtvrtfinále
vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze5-7, 2-6 prohradetail zápasu
30.08.23
1. kolo
vs. Tereza Krejcova/Julie Pastikova2-6, 7-5, 11-9 výhradetail zápasu
Czech Republic W60 Prerov - antuka
24.08.23
1. kolo
vs. Pia Lovric/Adrienn Nagy6-3, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
Germany W25 Erwitte - antuka
15.08.23
1. kolo
vs. Mana Kawamura/Manon Leonard1-6, 4-6 prohradetail zápasu
France W60 Andrezieux - tvrdý I.
24.01.23
1. kolo
vs. Jasmin Jebawy/Lucie Wargnier6-2, 6-73, 6-10 prohradetail zápasu
Estonia W40 Tallinn - tvrdý I.
17.01.23
1. kolo
vs. Katarina Kuzmova/Viktoria Hruncakova1-6, 6-2, 7-10 prohradetail zápasu
Estonia W40 Tallinn - tvrdý I.
10.01.23
1. kolo
vs. Berfu Cengiz/Natalia Szabanin6-4, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
<