ZÁPAS
26.03.19 | kvalifik. | Sapfo Sakellaridi | Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sapfo Sakellaridi vs. Gloria Ceschi - Vzájemné zápasy
05.07.22 | 1. kolo | Sapfo Sakellaridi | Gloria Ceschi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Getxo | antuka |
02.03.21 | kvalifik. | Sapfo Sakellaridi | Gloria Ceschi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
26.03.19 | kvalifik. | Sapfo Sakellaridi | Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sapfo Sakellaridi form & Gloria Ceschi form
Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Gloria Ceschi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detail zápasu |