ZÁPAS
22.12.21 | 1. kolo | Sapfo Sakellaridi | Carmen Lopez Martinez | 6-0, 6-1 | W15 Giza | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sapfo Sakellaridi | Carmen Lopez Martinez | |
1. podání % | 27/49 (55%) | 21/35 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 1/14 (7%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/35 (71%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkem | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
23.04.05, 18 Let
23.04.05, 18 Let
Sapfo Sakellaridi vs. Carmen Lopez Martinez - Vzájemné zápasy
22.12.21 | 1. kolo | Sapfo Sakellaridi | Carmen Lopez Martinez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Giza | tvrdý |
Sapfo Sakellaridi form & Carmen Lopez Martinez form
Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Carmen Lopez Martinez - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Alice Battesti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hajar Crinebouch | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonia Cassani | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Heidi Felicia Schmal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Caroline Werner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 1-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Rusu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-0 | detail zápasu |