ZÁPAS
30.11.20 | 2. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Anastasiya Apalikhina | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.11.01, 22 Let
26.11.01, 22 Let
Sapfo Sakellaridi vs. Anastasiya Apalikhina - Vzájemné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Anastasiya Apalikhina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sapfo Sakellaridi form & Anastasiya Apalikhina form
Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Nala Kovacic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
31.03.24 finále | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Angelica Raggi | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastasiya Apalikhina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | detail zápasu |