ZÁPAS
24.04.21 | semifinále | Sandra Samir | Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 6-2, 6-3 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sandra Samir | Claudia Hoste Ferrer | |
1. podání % | 54/85 (64%) | 45/77 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/54 (63%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/31 (39%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané break-bally | 7/7 (100%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 39/77 (51%) | 39/85 (46%) |
Vyhrané body celkem | 85/162 (52%) | 77/162 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sandra Samir | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sandra Samir | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sandra Samir | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sandra Samir | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sandra Samir | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sandra Samir | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sandra Samir | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sandra Samir | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sandra Samir | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sandra Samir | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sandra Samir | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sandra Samir | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sandra Samir vs. Claudia Hoste Ferrer - Vzájemné zápasy
03.05.23 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Sandra Samir | 7-5, 6-0 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
24.04.21 | semifinále | Sandra Samir | Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
21.01.21 | 2. kolo | Sandra Samir | Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Sandra Samir form & Claudia Hoste Ferrer form
Sandra Samir - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 4-1, Ella Mcdonald - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Claudia Hoste Ferrer - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu |