ZÁPAS
13.02.20 | 2. kolo kval. | Sai Chamarthi | Nikita Uberoi | 7-5, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sai Chamarthi vs. Nikita Uberoi - Vzájemné zápasy
13.02.20 | 2. kolo kval. | Sai Chamarthi | Nikita Uberoi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sai Chamarthi form & Nikita Uberoi form
Sai Chamarthi - poslední zápasy
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
20.12.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
12.12.22 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Jostana Madane | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Chennai - tvrdý | ||||
10.09.22 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
04.03.22 čtvrtfinále | vs. Anna Ureke | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Vanshita Pathania | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-76, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Shruti Ahlawat | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Sudipta Kumar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Nikita Uberoi - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detail zápasu |