ZÁPAS
01.11.19 | čtvrtfinále | Sada Nahimana | Giulia Crescenzi | 6-1, 6-4 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sada Nahimana | Giulia Crescenzi | |
1. podání % | 29/53 (55%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/29 (76%) | 22/31 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/24 (71%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 20/49 (41%) | 14/53 (26%) |
Vyhrané body celkem | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0 | ||
Sada Nahimana | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-0 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Sada Nahimana | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Giulia Crescenzi | |
0-0 | ||
Sada Nahimana | 1-1 | |
1-2 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 0-15 | ||
Sada Nahimana | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sada Nahimana | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Giulia Crescenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sada Nahimana vs. Giulia Crescenzi - Vzájemné zápasy
16.12.20 | 1. kolo | Sada Nahimana | Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
01.11.19 | čtvrtfinále | Sada Nahimana | Giulia Crescenzi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Sada Nahimana form & Giulia Crescenzi form
Sada Nahimana - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 semifinále | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Giulia Crescenzi - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detail zápasu |