ZÁPAS
10.05.23 | 1. kolo | Sabina Dadaciu | Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sabina Dadaciu | Gozde Turhan | |
1. podání % | 41/55 (75%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/41 (71%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/14 (21%) | 7/27 (26%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/56 (64%) | 23/55 (42%) |
Vyhrané body celkem | 68/111 (61%) | 43/111 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sabina Dadaciu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
USA
06.04.01, 22 Let
06.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Sabina Dadaciu vs. Gozde Turhan - Vzájemné zápasy
10.05.23 | 1. kolo | Sabina Dadaciu | Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sabina Dadaciu form & Gozde Turhan form
Sabina Dadaciu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | detail zápasu |
Gozde Turhan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |