Estónsko
30.12.01, 22 Let
30.12.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
15.04.97, 27 Let
15.04.97, 27 Let
Saara Orav vs. Polina Tsernjak - Vzájemné zápasy
25.07.16 | 1. kolo kval. | Saara Orav | Polina Tsernjak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Parnu | antuka |
Saara Orav form & Polina Tsernjak form
Saara Orav - poslední zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Polina Tsernjak - poslední zápasy
Parnu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Saara Orav | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Katerina Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tallinn - antuka | ||||
21.07.14 kvalifik. | vs. Laura Gulbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
10.02.14 1. kolo kval. | vs. Kim-Alice Grajdek | 1-6, 4-6 | detail zápasu |