ZÁPAS
02.10.19 | 1. kolo | Romana Cisovska | Saumya Vig | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Romana Cisovska | Saumya Vig | |
1. podání % | 36/50 (72%) | 35/48 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/36 (72%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Romana Cisovska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Saumya Vig | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Romana Cisovska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Saumya Vig | |
0-0 | ||
Romana Cisovska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Saumya Vig | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Romana Cisovska | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Saumya Vig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Romana Cisovska | 1-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Saumya Vig | |
0-0, 15-30 | ||
3-1 | Saumya Vig | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Romana Cisovska | 3-2 | |
0-0, 30-30 | ||
4-2 | Saumya Vig | |
0-0, A-40[BP] | ||
5-2 | Saumya Vig | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
13.02.95, 29 Let
16 775 $
13.02.95, 29 Let
16 775 $
Romana Cisovska vs. Saumya Vig - Vzájemné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Romana Cisovska | Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Romana Cisovska form & Saumya Vig form
Romana Cisovska - poslední zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - skreč | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - skreč | detail zápasu |
Saumya Vig - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |