Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
07.12.02, 21 Let
12 009 $
07.12.02, 21 Let
12 009 $
Rita Atik vs. Smriti Bhasin - Vzájemné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Rita Atik | Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Rita Atik form & Smriti Bhasin form
Rita Atik - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.20 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.20 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.19 kvalifik. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |
Smriti Bhasin - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | - Smriti Bhasin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Nayar | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Emma Van Poppel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Nicolly Ferreira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Tiffany William | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Olivia Collins | 6-1, 6-0 | detail zápasu |