ZÁPAS
20.02.23 | 2. kolo kval. | Rinon Okuwaki | Julia Peer | 6-3, 7-67 | W15 Kuala | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.11.05, 18 Let
02.11.05, 18 Let
Rinon Okuwaki vs. Julia Peer - Vzájemné zápasy
20.02.23 | 2. kolo kval. | Rinon Okuwaki | Julia Peer | 6-3, 7-67 | detail zápasu | W15 Kuala | tvrdý |
Rinon Okuwaki form & Julia Peer form
Rinon Okuwaki - poslední zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Kashiwa - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kudashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Kundali Majgaine | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kashish Bhatia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Arina Bulatova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Moeka Miyata | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
06.08.23 finále | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Julia Peer - poslední zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Aanya Goel | 7-5, 2-1, Aanya Goel - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Julie Tungamirai | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Aely Arai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Delisha Guttikonda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Boidehi Ukil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Xiang Qi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Asia Serafini | 2-6, 4-6 | detail zápasu |