ZÁPAS
29.01.22 | 2. kolo | Rinko Matsuda | Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 7-67 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rinko Matsuda | Valeriya Olyanovskaya | |
1. podání % | 74/105 (70%) | 52/88 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/74 (58%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/31 (29%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 48/88 (55%) | 53/105 (50%) |
Vyhrané body celkem | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rinko Matsuda | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rinko Matsuda | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rinko Matsuda | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rinko Matsuda | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rinko Matsuda | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rinko Matsuda | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Rinko Matsuda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rinko Matsuda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rinko Matsuda | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rinko Matsuda | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rinko Matsuda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rinko Matsuda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rinko Matsuda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rinko Matsuda vs. Valeriya Olyanovskaya - Vzájemné zápasy
29.01.22 | 2. kolo | Rinko Matsuda | Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 7-67 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Rinko Matsuda form & Valeriya Olyanovskaya form
Rinko Matsuda - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Saya Tsutsumi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Miyu Nakashima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Moeka Miyata | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Misaki Doi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 1-4, - Rinko Matsuda - skreč | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Iman Khan | 6-75, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Martinez De Velasco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Himari Sato | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Valeriya Olyanovskaya - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |