ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Rinko Matsuda | Gozde Turhan | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Rinko Matsuda vs. Gozde Turhan - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Rinko Matsuda | Gozde Turhan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
17.05.22 | kvalifik. | Rinko Matsuda | Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Rinko Matsuda form & Gozde Turhan form
Rinko Matsuda - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Leonie Kung | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 7-64, 1-0, Annelin Bakker - skreč | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Saya Tsutsumi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Miyu Nakashima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Moeka Miyata | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Misaki Doi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 1-4, - Rinko Matsuda - skreč | detail zápasu |
Gozde Turhan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Constandena Nicolaou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-1, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Agureeva | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Jasmina Stoppel | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Svarkovskaya | 0-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu |