ZÁPAS
10.11.19 | 1. kolo kval. | Rina Saigo | Mana Ayukawa | 2-6, 7-5, 10-6 | W100 Tokyo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rina Saigo | Mana Ayukawa | |
1. podání % | 48/83 (58%) | 34/69 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/48 (60%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/35 (49%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/69 (41%) | 37/83 (45%) |
Vyhrané body celkem | 74/152 (49%) | 78/152 (51%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 0 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mana Ayukawa | |
0-0, 15-15 | ||
Rina Saigo | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Mana Ayukawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rina Saigo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-3 | Mana Ayukawa | |
0-0 | ||
Rina Saigo | 2-4 | |
2-5 | Mana Ayukawa | |
2-6 |
2 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-1 | Mana Ayukawa | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Rina Saigo | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Mana Ayukawa | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Rina Saigo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Mana Ayukawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rina Saigo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Mana Ayukawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rina Saigo | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Mana Ayukawa | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
Rina Saigo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mana Ayukawa | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-2, 2-2, 3-2, 6-2, 6-3, 7-3, 8-3 | ||
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rina Saigo vs. Mana Ayukawa - Vzájemné zápasy
10.11.19 | 1. kolo kval. | Rina Saigo | Mana Ayukawa | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | W100 Tokyo | tvrdý |
Rina Saigo form & Mana Ayukawa form
Rina Saigo - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Mana Ayukawa - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Brandy Walker | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Gagnon | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-73, 1-3, - Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Katie Boulter | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu |