ZÁPAS
27.02.23 | 2. kolo kval. | Rikke De Koning | Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rikke De Koning | Sophia Ksandinov | |
1. podání % | 32/60 (53%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/32 (63%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/28 (43%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 34/54 (63%) | 28/60 (47%) |
Vyhrané body celkem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rikke De Koning | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rikke De Koning | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rikke De Koning | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rikke De Koning | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Rikke De Koning | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rikke De Koning | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rikke De Koning | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rikke De Koning | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sophia Ksandinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Holandsko
04.05.03, 20 Let
04.05.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.05.07, 16 Let
26.05.07, 16 Let
Rikke De Koning vs. Sophia Ksandinov - Vzájemné zápasy
27.02.23 | 2. kolo kval. | Rikke De Koning | Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Rikke De Koning form & Sophia Ksandinov form
Rikke De Koning - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lyne Thach | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Magdalini Adaloglou | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 2-0, Mirjana Jovanovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 2-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Eva Maria Soacate | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-77, 3-6 | detail zápasu |
Sophia Ksandinov - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Milkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 6-71, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Duru Soke | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Violetta Poletaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |