ZÁPAS
23.03.22 | 2. kolo | Reka-Luca Jani | Madison Bourguignon | 6-1, 6-1 | W25 Medellin | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Reka-Luca Jani | Madison Bourguignon | |
1. podání % | 28/44 (64%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 28/39 (72%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané body celkem | 58/83 (70%) | 25/83 (30%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Madison Bourguignon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Madison Bourguignon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Madison Bourguignon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Madison Bourguignon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Madison Bourguignon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Madison Bourguignon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Reka-Luca Jani | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Madison Bourguignon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
19.09.97, 26 Let
15 084 $
19.09.97, 26 Let
15 084 $
Reka-Luca Jani vs. Madison Bourguignon - Vzájemné zápasy
23.03.22 | 2. kolo | Reka-Luca Jani | Madison Bourguignon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Medellin | antuka |
Reka-Luca Jani form & Madison Bourguignon form
Reka-Luca Jani - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Madison Bourguignon - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | - Madison Bourguignon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Versace Gatti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Katherine Hui | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Federica Oana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 7-66, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 3-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Anushka Ashar | 6-0, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Carole Monnet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Lindsay Zink | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu |