ZÁPAS
15.11.21 | 1. kolo kval. | Rasheeda Mcadoo | Evgeniya Levashova | 6-2, 4-6, 10-7 | W25 Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rasheeda Mcadoo vs. Evgeniya Levashova - Vzájemné zápasy
15.11.21 | 1. kolo kval. | Rasheeda Mcadoo | Evgeniya Levashova | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | W25 Naples | antuka |
Rasheeda Mcadoo form & Evgeniya Levashova form
Rasheeda Mcadoo - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Evgeniya Levashova - poslední zápasy
W25 Naples - antuka | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - skreč | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu |