INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Natalia Orlova vs. Ramu Ueda - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Natalia Orlova form & Ramu Ueda form
Natalia Orlova - poslední zápasy
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
21.07.22 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - skreč | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |