ZÁPAS
07.03.23 | kvalifik. | Radka Zelnickova | Aneta Kladivova | 6-3, 6-1 | W60 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Radka Zelnickova | Aneta Kladivova | |
1. podání % | 26/42 (62%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 23/44 (52%) | 10/42 (24%) |
Vyhrané body celkem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Radka Zelnickova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Radka Zelnickova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Radka Zelnickova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Radka Zelnickova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Radka Zelnickova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Radka Zelnickova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Radka Zelnickova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Radka Zelnickova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Radka Zelnickova vs. Aneta Kladivova - Vzájemné zápasy
26.02.24 | 1. kolo kval. | Aneta Kladivova | Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | W50 Trnava | tvrdý I. |
07.03.23 | kvalifik. | Radka Zelnickova | Aneta Kladivova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W60 Trnava | tvrdý I. |
Radka Zelnickova form & Aneta Kladivova form
Radka Zelnickova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Evialina Laskevich | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 4-2, Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mingge Xu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |