ZÁPAS
16.01.22 | 1. kolo kval. | Rachele Elisa Zingale | Dila Beril Guclu | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
18.04.02, 21 Let
18.04.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
09.02.06, 18 Let
09.02.06, 18 Let
Rachele Elisa Zingale vs. Dila Beril Guclu - Vzájemné zápasy
16.01.22 | 1. kolo kval. | Rachele Elisa Zingale | Dila Beril Guclu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Rachele Elisa Zingale form & Dila Beril Guclu form
Rachele Elisa Zingale - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Imogen Haddad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lucie Brun | 6-77, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Nina Danisova | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Emma Martellenghi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Barry | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Olivia Bergler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Marcella Dessolis | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Basak Eraydin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Mariya Dolzhenko | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu |
Dila Beril Guclu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 7-5, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Miray Konar | 0-6, 3-6 | detail zápasu |