ZÁPAS
25.08.14 | čtvrtfinále | Quirine Lemoine | Alina Silich | 6-0, 6-2 | Rotterdam | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Quirine Lemoine vs. Alina Silich - Vzájemné zápasy
25.08.14 | čtvrtfinále | Quirine Lemoine | Alina Silich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Rotterdam | antuka |
Quirine Lemoine form & Alina Silich form
Quirine Lemoine - poslední zápasy
W60 Amstelveen - antuka | ||||
09.07.22 semifinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.22 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.22 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.22 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - skreč | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.21 finále | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.21 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
04.07.21 finále | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.21 semifinále | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.21 1. kolo | vs. Jessica Pieri | Jessica Pieri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Alina Silich - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |