ZÁPAS
13.01.22 | 2. kolo kval. | Qinwen Zheng | Seone Mendez | 6-3, 6-2 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Qinwen Zheng | Seone Mendez | |
1. podání % | 23/47 (49%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/49 (51%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa | 10 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Qinwen Zheng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Qinwen Zheng | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Qinwen Zheng | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Seone Mendez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Qinwen Zheng | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Seone Mendez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Qinwen Zheng | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Seone Mendez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Qinwen Zheng | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Qinwen Zheng | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Seone Mendez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Qinwen Zheng | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Qinwen Zheng | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Qinwen Zheng vs. Seone Mendez - Vzájemné zápasy
13.01.22 | 2. kolo kval. | Qinwen Zheng | Seone Mendez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Qinwen Zheng form & Seone Mendez form
Qinwen Zheng - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 3. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 2. kolo | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
27.01.24 finále | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 semifinále | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 čtvrtfinále | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 4. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 čtvrtfinále | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
06.09.23 čtvrtfinále | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 4. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Seone Mendez - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu |