ZÁPAS
28.02.21 | 1. kolo kval. | Prathyusha Rachapudi | Adithi Are | 6-2, 6-3 | W15 New | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
India
17.02.01, 23 Let
17.02.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
25.11.03, 20 Let
25.11.03, 20 Let
Prathyusha Rachapudi vs. Adithi Are - Vzájemné zápasy
28.02.21 | 1. kolo kval. | Prathyusha Rachapudi | Adithi Are | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 New | tvrdý |
Prathyusha Rachapudi form & Adithi Are form
Prathyusha Rachapudi - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Hanna Piatrushka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yui Ohwaki | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 6-1, 3-0, Yashaswini Panwar - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 5-7, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Paula Cembranos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu |
Adithi Are - poslední zápasy
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Chandana Potugari | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Vaibhavi Trivedi | 6-0, Vaibhavi Trivedi - skreč | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.21 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Mohini Ghule | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 7-63, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | Kaaviya Balasubramanian - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 New - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 2-6, 3-6 | detail zápasu |