ZÁPAS
15.04.21 | 2. kolo | Polona Hercog | Ekaterine Gorgodze | - nenastoupil(a/i) | W60 Oeiras | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Polona Hercog vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájemné zápasy
15.04.21 | 2. kolo | Polona Hercog | Ekaterine Gorgodze | Ekaterine Gorgodze - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | W60 Oeiras | antuka |
01.02.08 | Rubber 1 | Polona Hercog | Ekaterine Gorgodze | 6-7, 7-6, 7-5 | detail zápasu | Fed Cup | koberec |
Polona Hercog form & Ekaterine Gorgodze form
Polona Hercog - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |