ZÁPAS
09.12.20 | 1. kolo | Polina Kudermetova | Duru Soke | 7-5, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Polina Kudermetova | Duru Soke | |
1. podání % | 32/56 (57%) | 42/69 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/24 (38%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/69 (57%) | 24/56 (43%) |
Vyhrané body celkem | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Polina Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Duru Soke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Polina Kudermetova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Duru Soke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polina Kudermetova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Duru Soke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Duru Soke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Polina Kudermetova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Duru Soke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Kudermetova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Duru Soke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Polina Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Duru Soke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Duru Soke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Duru Soke | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.01.06, 18 Let
30.01.06, 18 Let
Polina Kudermetova vs. Duru Soke - Vzájemné zápasy
09.12.20 | 1. kolo | Polina Kudermetova | Duru Soke | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Polina Kudermetova form & Duru Soke form
Polina Kudermetova - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Duru Soke - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nisa Bulut | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 1-4, - Duru Soke - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Beyza Sivrican | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Petja Drame | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erbakan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Elif Kara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Akvile Parazinskaite | 1-6, 1-6 | detail zápasu |